Ľubica M. Arady - Návrhy interiérů podle standartu Fenf Suej

Stáhněte si eBook ZDARMA

10 TIPŮ PRO ŠŤASTNÝ DOMOV

a proměňte svůj byt ve zdroj energie!

Vaše jméno

Email


Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Podmínky ochrany osobních údajů.

Zaškrtněte test:Reference klientůvíce

Lucie a Roman Slezákovi, Olomouc

Využili jsme služby poradenství feng- shui a návrhy interiérů. Díky provedeným změnám se náš domov stal útulnější, a více uspořádaný.  Paní Mráčková-Arady dokázala díky svému profesionálnímu post...

zobrazit celou referenci...


Zbořilová Soňa, Štěpánov

Nechala jsem si zpracovat návrh interiéru, konkrétně kuchyně a obývacího pokoje v novém domě, který nyní zařizujeme. Návrhy splnily mou představu a budu podle nich zařizovat dům. Mám ráda kolem sebe pěkné věci a dost mi záleží na tom, aby interié...

zobrazit celou referenci...


Nejnovější článkyvíce

Červená vám dodá sebevědomí a optimizmus.

Fotka
Jak vybírat barvy? Barvy působí a ovlivňují naše chování. Mohou nás uklidnit nebo naopak nabít energií. Když je použijete cíleně, podpoří vaše sebevědomí a dodají odvahu. Nebo naopak, odstraní napětí a příjemně vás n...

zobrazit celý článek...


Kdo jsem?             

Bytový architekt, interiérový designér a konzultant Feng Šuej (Feng Shui). 

Věnuji se návrhům interiérů s podporou Feng Šuej a osobním konzultacím pro ladění harmonického bydlení a života.  

 

Záměr

Mým záměrem je vytvořit vám harmonický domov na míru, aby se stal odrazovým můstkem pro vaši spokojenost a šťastný život.


Harmonie v bytě přináší štěstí v životě.

Feng Šuej poradenství se věnuji již 18 let. Bytové i nebytové interiéry navrhuji od roku 2009.

Mám ověřeno mnoholetou zkušeností, že úpravy pro harmonický interiér bytu vytváří nejenom příjemnější bydlení, ale také pozitivní změny v životě.

Při osobním poradenství pro bydlení zjišťuji, co je přání klientů a co je nutné vyřešit, poté vyladěním domova nastavíme objednávku nové energie. Výsledky, obvykle nenechají na sebe dlouho čekat. Je skvělé slyšet zpětnou odezvu a příběhy osob, kterým Feng Šuej pomohlo nastartovat život k šťastnější realitě.

Při své práci se neustále vzdělávám. Po desetileté praxi Feng Šuej a studiu interiérového designu, jsem si dalším studiem rozšířila záběr o Restyling a Home Staging. Jsou pro mne v podstatě novodobou verzí tradiční nauky o harmonickém bydlení, které nás učí k vnímavějšímu přístupu k našemu bydlení.

Návrhy interiérů s podporou Feng Šuej, zlepšují kvalitu energie domova, a tím navyšují pocity vitality, osobního štěstí a povzbuzují úspěch v životě. To je důvodem, proč jsem propojila tradiční nauku o harmonickém bydlení se současným pojetím moderních interiérů. 

Tím vzniklo spojení Feng Šuej - Interiéry

Sleduji nejnovější trendy v designu a bydlení. Současně se držím zásady, že návrhy interiéru by měl být nejenom odrazem myšlenky designéra, ale také rezonovat s osobností a stylem klienta. Měly by splňovat jeho potřeby a přání.

Těší mně navrhovat kvalitní a harmonické interiéry s podporou Feng Šuej. Mám ráda, když je konečné řešení nejenom harmonické, ale i praktické a estetické.

Při realizaci návrhů spolupracuji s výrobci nábytku, kuchyní, dodavateli podlahových krytin, svítidel a dalších bytových doplňků. To vše zajistí, aby se vaše představy mohli uskutečnit a stát se realitou.))

Věřím, že nové bydlení nebo proměna vašeho aktuálního domova nemusí být vždy závislá od většího množství vynaložených peněz. I za menší investici se dá vytvořit pěkné a příjemné bydlení. Ráda vás o tom přesvědčím, třeba u konzultace.)    

 

Harmonie 1a.jpg


Vykouzlím originální a harmonické bydlení i pro Vás. 

Ať už budete mít luxusní nový dům, podle nejnovějších trendů nebo starší byt, bude naplňovat Vaše potřeby. Poskytne Vám pohodlné zázemí a objedná harmonii do života : )                                               

Co teď můžete udělat? Stáhnout si jako inspiraci eBook zdarma, pročíst článek, nebo se domluvit na schůzce...)

Těším se na Vás. Ľubica Mráčková-AradyTento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace