Ľubica M. Arady - Návrhy interiérů podle standartu Fenf Suej

Stáhněte si eBook ZDARMA

10 TIPŮ PRO ŠŤASTNÝ DOMOV

a proměňte svůj byt ve zdroj energie!

Vaše jméno

Email


Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Podmínky ochrany osobních údajů.

Zaškrtněte test:Reference klientůvíce

Zbořilová Soňa, Štěpánov

Nechala jsem si zpracovat návrh interiéru, konkrétně kuchyně a obývacího pokoje v novém domě, který nyní zařizujeme. Návrhy splnily mou představu a budu podle nich zařizovat dům. Mám ráda kolem sebe pěkné věci a dost mi záleží na tom, aby interié...

zobrazit celou referenci...


Jarmila Králová, Praha

Paní Ľubica Mráčková-Arady mne provází změnami dlouhé roky, a za tu dobu, se z nás staly přítelkyně. To jsem netušila, co mohu čekat, když jsem si našla v časopise její telefon jako poradkyně Feng Shui. Procházela jsem tehdy mnoha změnami a potřebovala nadhled ...

zobrazit celou referenci...


Nejnovější článkyvíce

Červená vám dodá sebevědomí a optimizmus.

Fotka
Jak vybírat barvy? Barvy působí a ovlivňují naše chování. Mohou nás uklidnit nebo naopak nabít energií. Když je použijete cíleně, podpoří vaše sebevědomí a dodají odvahu. Nebo naopak, odstraní napětí a příjemně vás n...

zobrazit celý článek...


Kdo jsem?             

Bytový architekt, interiérový designér a konzultant Feng Šuej (Feng Shui)

Čemu se věnuji?

Návrhům interiérů s podporou Feng Šuej a osobním konzultacím pro vyladění bydlení a života.   

Záměr

Mým záměrem je vytvořit vám harmonický prostor na míru, aby se stal odrazovým můstkem pro vaši spokojenost a šťastný život.

Harmonie v bytě přináší štěstí v životě.

Mám ověřeno v praxi, že úpravy pro harmonický interiér bytu vytváří nejenom příjemnější bydlení, ale také pozitivní změny v životě obyvatelů, a navyšují pocit osobního štěstí.

Má cesta k Feng Šuej a interiérovému designu. 

Těší mně překonávat překážky, hledat řešení, motivovat a podporovat mé klienty do akce, která přinese žádaný výsledek. Jsem expert na změny...)

Po létech, kdy jsem se věnovala podnikání a obchodní činnosti, mě cesta osobního rozvoje přivedla i ke změně profesního zaměření.

Absolvovala jsem semináře osobnostního rozvoje, věnovala se práci s energií, meditačním technikám, astrologii a jsem objevila úžasné umění Feng Šuej/Feng Shui/. Zcela se stalo mojí vášní. Spojuje v sobě nauku harmonie prostoru s astrologií, numerologií, působením energií, věštbou symbolů, a sebepoznáním.

Je to životní styl, design života a prostoru. Techniky Feng Šuej a jeho možnosti jsem si ověřila nejdříve na sobě, a teď předávám dál ověřené znalosti a zkušenosti. 

Praxe Feng Šuej změnilo také mně, a můj život. Došlo mi, že vždy máme možnost volby. Jestli se budeme držet toho, co známe, nebo opustíme jistoty a dáme šanci něčemu novému. 

Když jsem dala prostor změnám, události v mém životě nabraly rychlý spád. Absolvovala jsem studium interiérového designu v Ostravě. Dalším studiem v Praze jsem rozšířila záběr o Restyling a Home Staging. Jsou v podstatě novodobou verzí Feng Šuej, které nás učí k vnímavějšímu přístupu k našemu bydlení.

Tím vzniklo spojení Feng Šuej - Interiéry, ideální pro součastné pojetí interiéru a tradiční nauku o bydlení Feng Šuej. Dnes se věnuji návrhům interiérů, poradenství pro úpravy bydlení a Feng Shui konzultacím. Tato činnost mě těší a naplňuje. Přes svoji práci předávám dál naději, že každý člověk může mít pěkné, podporující bydlení. A každý může mít šťastný a spokojený život...)

Jenom pro začátek je třeba něco udělat jinak...) 

Ráda pomáhám lidem. Učím je vnímat energii svého okolí a měnit sny v realitu. Pomocí osobního setkání zjistím, co opravdu potřebují řešit, a vyladěním jejich domova nastavím objednávku nové energie. Výsledky, obvykle nenechají na sebe dlouho čekat. Je skvělé slyšet zpětnou odezvu a příběhy lidí, kterým Feng Šuej pomohlo nastartovat život k šťastnější realitě.

Těší mně navrhovat kvalitní a harmonické interiéry s podporou Feng Šuej. Vězte, že kvalitní nové bydlení nebo proměna vašeho aktuálního bytu není záležitostí, závislou od velkého množství vynaložených peněz. I za málo peněz se dá vytvořit pěkné a příjemné bydlení.    

Harmonie 1a.jpg

Vykouzlím originální a harmonické bydlení i pro Vás. 

Ať už budete mít luxusní nový dům, podle nejnovějších trendů nebo starší byt, musí vždy naplňovat Vaše potřeby. Dávat pocit bezpečí, poskytovat pohodlné zázemí, objednávat skvělou budoucnost : )                                               

Co teď můžete udělat? Stáhnout si jako inspiraci eBook zdarma, pročíst článek, nebo se domluvit na schůzce...)

Těším se na Vás. Ľubica Mráčková-AradyTento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace